Чорноморський
Logo Чорноморський
 

"Чорноморський" адрес и контакты:

Адрес:
Телефон:(05539) 2 64 71
Полное название: Біосферний заповідник Чорноморський
Еще названия:Чорноморский биосферный заповедник
Категории:
 • Достопримечательности Голой пристани
 • Интересные места Голой пристани
 • Последние новости

  Все новости
   

  Лучшие заповедники Украины

  Лучшие заповедники Украины
  Добавлено 2014-01-26 14:08:20

  На территории Украины практически нет такого места, где не ступала бы нога человека. Здесь все заселено и исследовано. Но есть такие местности, которые охраняются на общегосударственном уровне. Их принято ...

   
  Читать Дальше
   

  Біосферний заповідник Чорноморський

  Чорноморський біосферний заповідник — державний заповідник, розташований на території Херсонської та частково Миколаївської областей України.

  Чорноморський біосферний заповідник - найбільший в Україні заповідник, територія якого складається з кількох ділянок, що репрезентують різні ландшафти приморського півдня України: азональний лісостеповий, азональний піщано-степовий, зональний пустельно-степовий, приморський солончаковий.

  Чорноморський заповідник створений 1927 року, у 1983-му був проголошений біосферним. В 1985 році Чорноморський біосферний заповідник одержав сертифікат ЮНЕСКО й увійшов у Міжнародну мережу біосферних резерватів.

  Чорноморський біосферний заповідник є природним еталоном водно-болотних угідь північного узбережжя Чорного моря, які відіграють важливу гідрологічну, біологічну й екологічну роль у функціонуванні прибережної системи.

  Реліктові лісові колки є залишками давньої Гілеї — лісового краю пониззя Дніпра, описаної у V ст. до н. е. Геродотом. Справжньою перлиною заповідника є Тендрівська коса, котра вузькою смугою пісків простягнулася на 80 км. Давні греки називали її Ахіллесовим шляхом. У ті часи на ній стояв храм, присвячений Ахіллесу. На косі росте багато ендемічних видів, у тому числі з вузьким ареалом. Вони ніде більше у світі не трапляються і тому занесені до Червоної книги України та Європейського червоного списку видів, що зникають у світовому масштабі. Це люцерни тендрівська і морська, перлівка золотолускова та інші.

  Тут знайшов свій притулок навіть плямистий олень, який був завезений сюди в 1957 році з Асканії-Нови. Багато представників флори і фауни заповідника занесені до Червоної книги України.

  Недалеко від села Бехтери недавно був виявлений цілющий гейзер, глибиною в 1,5 км. На його основі зробили своєрідний термальний басейн з температурою 45 градусів для релаксації, лікування та профілактики багатьох захворювань.

  "Біосферний заповідник Чорноморський" находится по адресу: Голая пристань, вул. Лермонтова, 1. На этой странице Вы можете посмотреть контакты (телефон) компании "Чорноморський", оставить свой отзыв, посмотреть карту проезда к улице "Голая пристань, вул. Лермонтова, 1"! Если Вам нравится "Чорноморський" Вы можете поделиться ссылкой с друзьями, а также добавить в свой справочник!

   
   

  Отзывы & Вопросы (0)

  Чтобы оставить отзыв нужно войти в систему!
   

  Представитель компании:

  Это ваша компания? Я представитель

  Несколько ближайших мест

  Біосферний заповідник Чорноморський 0 км.
   
   
   
   
  © 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты